O nás

  Splníme vaše nejdivočejší sexuální fantazie s erotickou masáží. Masáže Madame vybere pro vás nejvíce okouzlující masérku, která bude plně uspokojí vaše přání. 

Jenom Vy můžete se rozhodnout bude to něžná dívka nebo dominující Amazonka. 

 

  Masáž provádí kvalifikované masérky – mladé a krásné dívky. Budete se cítit svěží, plní energie, a veškerá Vaše únava a špatná nálada bude odstraněna. Naše masážní sezení je jen hodinu , ale to Vám dodá dobrou náladu , vzpomínky a uvolnění na celý měsíc. Jsme si jisti, že se k nám budete rádi vracet. 

 

  Předem si musíte udělat telefonickou rezervaci na konkrétní masérku. Každá z masérek má své metody, které jsou velmi příjemné a vzrušující a určitě svůj osobitý přístup. 
Jakmile dorazíte na místo, zavoláte nám a vámi vybraná masérka si Vás vyzvedne před domem, pak si vás odvede do pokojíčku, kde už je vše připraveno na erotickou masáž. Zde se pohodlně usadíte, slečna Vám nabídne něco k pití a pak se podrobněji seznámíte s průběhem masáže i vy ji můžete sdělit, jak si masáž představujete, co je vám příjemné a jaké máte přání.

Průběh masáže

1

1

Začít můžete společnou sprchou, kde se nádherně uvolníte a připravíte na samotnou erotickou masáž. Následně se odeberete zpět do pokoje, kde pro vás při svitu svíček a tónů relaxační hudby začne opravdové vzrušení.

2

2

Během erotické masáže je dívka úplně nahá, čímž dokonale doplní samotný erotický zážitek.

3

3

Masírujeme masážní emulzi, olejíčkem a Nuru gelem podle druhu masáže, kterou si vyberete. Při erotické masáži masérka požívá nejen ruce, ale celé své tělo (masáž tělo na tělo) a věnuje se celému vašemu tělu a nevynechá ani vaše intimní částí. Pomaličku Vás přivede až na vrchol blaha. Vše probíhá od začátku diskrétně. Důležité je, abyste od nás odcházeli spokojení.

Fotogalerie 
TOPlist