O nás

Splníme vaše nejdivočejší sexuální fantazie s erotickou masáží. Masáže Madame vybere pro vás nejvíce okouzlující masérku, která bude plně uspokojí vaše přání. Jenom Vy můžete se rozhodnout bude to něžná dívka nebo dominující Amazonka.

V závislosti na typu dívky, dostanete se do světa Masáže Madame, která disponuje třemi místnostmi, které se liší barvou a energii:

Modrá – místnost despotické královny, ponoří Vás absolutní moc na světě, sebevědomí a nezávislost.
Červená – je místnost vášně, horké a podřízená maserka splní Vaše erotické přaní .
Místnost zelená – jako jemná a teplá voda bude prolita měkkou vrstvou blaženosti na Vašem těle.

 

Jedna z nejstarších a nejoblíbenějších masáží pro maximální relaxaci a zlepšení zdraví. Erotická masáž využívá výhody masážní techniky a má ohromující výsledky pro Vašeho tělo – zlepšuje zdraví a potěšení Vaši duši. Masáž provádí kvalifikované masérky – mladé a krásné dívky. Budete se cítit svěží, plní energie, a veškerá Vaše únava a špatná nálada bude odstraněna. Naše masážní sezení je jen hodinu , ale to Vám dodá dobrou náladu , vzpomínky a uvolnění na celý měsíc. Jsme si jisti, že se k nám budete rádi vracet. Možná, že budete chtít masáž od dvou dívek. Můžete nám věřit, že se terapeutický účinek zvyšuje čtyřnásobně.
Čekáme na Vás!!!

Nuru masáž se provádí pomocí speciálního masážního gelu .Tento gel nemá žádné kontraindikace, je bez zápachu a bez barvy. Tato masáž byla vynalezena v Japonsku a milovníky erotických masáží byla rozšířena do celého světa. Masáž se provádí po celém těle. Dívka se dotýká Vašeho těla, rukou, hrudníku, zád, hýždi a stehen. Celé vaše tělo bude prostoupeno pocitem smyslné sexuální energie mladé masérky. Výsledkem této masáže bude naprosté uvolnění celého Vašeho těla a očištění Vašich myšlenek. Budete mít pocit nárůstu energie a pozitivní nálady.Naše dívky jsou Vám k dispozici a poskytnou Vám s nezapomenutelný zážitek.

Smyslné masáže, které nabízíme jsou výběrem toho nejlepšího z erotických masáží v Praze. Budeme Vás masírovat teplou masážní emulzí, dotýkat se vás celým tělem, zažijete relaxaci a vzrušení. Masáž, kterou prožijete, bude jedinečná svým pojetím i způsobem zpracování.Technika, kterou masírujeme vznikala samovolně v souladu a s potřebami mužského těla. Toto procítíte především při erotické masáži genitálií, kdy vám postupně promasírujeme vaše erotogenní body a dáme Vám možnost prožít vzrušující vyvrcholení.

Předem si musíte udělat telefonickou rezervaci na konkrétní masérku. Každá z masérek má své metody, které jsou velmi příjemné a vzrušující a určitě svůj osobitý přístup ne každá masérka může vyhovět všem, proto je třeba si vybrat, která bude pro Vás nejlepší a splní všechna vaše očekávání v profilech dívek se o nich dočtete. Jakmile dorazíte na místo, zavoláte nám a vámi vybraná masérka si Vás vyzvedne před domem, pak si vás odvede do pokojíčku, kde už je vše připraveno na erotickou masáž. Zde se pohodlně usadíte, slečna Vám nabídne něco k pití a pak se podrobněji seznámíte s průběhem masáže i vy ji můžete sdělit, jak si masáž představujete, co je vám příjemné a jaké máte přání…

 

Průběh masáže

Začít můžete společnou sprchou, kde se nádherně uvolníte a připravíte na samotnou erotickou masáž. Následně se odeberete zpět do pokoje, kde pro vás při svitu svíček a tónů relaxační hudby začne opravdové vzrušení. Během erotické masáže je dívka úplně nahá, čímž dokonale doplní samotný erotický zážitek.

Masírujeme masážní emulzi, olejíčkem a Nuru gelem podle druhu masáže, kterou si vyberete. Při erotické masáži masérka požívá nejen ruce, ale celé své tělo (masáž tělo na tělo) a věnuje se celému vašemu tělu a nevynechá ani vaše intimní částí. Pomaličku Vás přivede až na vrchol blaha. Vše probíhá od začátku diskrétně. Důležité je, abyste od nás odcházeli spokojení.

 

Fotogalerie 
12.03.2018 17:40
TOPlist