Služby

200% diskretnost

Erotická masáž "tělo na tělo"

Masáž těla na tělo ve studiu Masáže Madame provádí nahá masérka. Zpočátku masérka začne doteky do všech svalů těla. Poté se maže olejem a začne dotýkat nájem rukama, ale s použitím prsou, břicha a hýždí. Takové láskyplné dotyky mají mimořádně pozitivní vliv na lidskou psychiku, dávají mnoho emocí, síly a energie. Předpokladem pro masáž těla na tělo je použití hypoalergenních aromatických olejů. Technologie je zaměřena na erogenní zóny člověka, která je příčinou excitace a následného uvolnění. Pro každou moderní osobu, která je zakotvena v každodenní práci, masáž těla na tělo, jako každá erotická masáž, bude považována za prostředek, jak se zbavit negativních emocí a vyvažovat energii.

eroticka masaze

3

NURU masáž: sladké léčení pro tělo.

Hlavním tajemstvím orientální masáže NURU je speciální hypoalergenní olejový gel, který může opakovaně zvyšovat pocity. Je průhledný a nemá vůni, kromě toho má vynikající vlastnosti, aby dokázal zažít hmatové pocity a emoce z neuvěřitelně příjemného kontaktu s mladým tělem masérky. Nuru, v japonštině znamená „kluzký hladký“ a obsahuje užitečnou část řasy nori a aloe extrakt, který mimo jiné vynikající účinek na kůži, takže je měkké a hebké. e známo, že i běžná masáž uvolňuje stres dobře, ale jeho spektrum je stále omezené. Masáž s NURU-gelem poskytuje úplné osvobození a úžasné pocity, které zcela zmírňuje únavu.

eroticka masaze

 

 

200% diskretnost

Dvě masérky

Rádi byste vyzkoušeli erotickou masáž, ale jedna krásná masérka je pro vás málo? Tak vám nabízíme masáže, při které se vám během hodiny budou věnovat ne jedna, ale rovnou dvě masérky současně. Erotická masáž bude probíhat klasicky, avšak se vám dostane většího potěšení od dvou masérek najednou. Výsledkem této masáže bude naprosté uvolnění celého Vašeho těla a očištění Vašich myšlenek. Budete mít pocit nárůstu energie a pozitivní nálady.Naše dívky jsou Vám k dispozici a poskytnou Vám s nezapomenutelný zážitek.

eroticka masaze

200% diskretnost

Masáž pro páry

Chtěli byste si společně s partnerkou okořenit intimní život a zažít něco úplně nového? Vyzkoušejte erotickou masáž pro páry! Dokonale se na ní uvolníte a navíc získáte jedinečný zážitek.

eroticka masaze 
TOPlist