Služeb

Co je masáž "tělo na tělo"?
Jakákoliv moderní masáž má pozitivní vliv na zdraví lidského těla. Existují však techniky, které kromě léčebného účinku přinášejí spoustu potěšení, příjemných pocitů, závratných emocí a sexuálního vzrušení.
Do této kategorie techniky se patří masáž Body to body (z anglického "Body" - tělo) - masáž, která se provádí nahá masérka. Technologie jejího dopadu je zaměřena na erogenní zóny člověka, která je příčinou excitace a následného uvolnění.
Pro každou moderní osobu, která je zakotvena v každodenní práci, masáž těla na tělo, jako každá erotická masáž, bude považována za prostředek, jak se zbavit negativních emocí a vyvažovat energii.

Technika masáže těla na tělo.
Základním faktorem tohoto typu dopadu na tělo je vztah mezi ženskou a mužskou energií. Kvůli správné metodice jeho chování lze pochopit vaše tělo a také se naučit ho ovládat. Masáž těla na tělo ve studiu Masáže Madame provádí nahá masérka přičemž jsou vyloučeny jakékoli náhlé pohyby nebo nadměrný tlak. Zpočátku masérka začne doteky do všech svalů těla. Poté se maže olejem a začne dotýkat nájem rukama, ale s použitím prsou, břicha a hýždí. Takové láskyplné dotyky mají mimořádně pozitivní vliv na lidskou psychiku, dávají mnoho emocí, síly a energie. Předpokladem pro masáž těla na tělo je použití hypoalergenních aromatických olejů. Takové oleje přispívají k příjemné stimulaci, která eliminuje negativní emoce a energii.

NURU masáž: sladké léčení pro tělo.
Úžasný způsob relaxační masáže přišel z exotického Japonska, které je od starověku proslulé svou jemnou a vášnivou smyslností.
Co je masáž NURU?
Hlavním tajemstvím orientální masáže NURU je speciální hypoalergenní olejový gel, který může opakovaně zvyšovat pocity. Je to NURU-gel, který dokáže odhalit všechny možnosti známé erotické masáže Body to Body. Je průhledný a nemá vůni, kromě toho má vynikající vlastnosti, aby dokázal zažít hmatové pocity a emoce z neuvěřitelně příjemného kontaktu s mladým tělem masérky.
Nuru, v japonštině znamená „kluzký hladký“ a obsahuje užitečnou část řasy nori a aloe extrakt, který mimo jiné vynikající účinek na kůži, takže je měkké a hebké.
Je známo, že i běžná masáž uvolňuje stres dobře, ale jeho spektrum je stále omezené. Masáž s NURU-gelem poskytuje úplné osvobození a úžasné pocity, které zcela zmírňuje únavu.

Výhody masáže NURU:
1. Dívky erotického masážního salonu Masáže Madame odhalí potenciál nejen normální, ale i erotické masáže s pomocí NURU-gelu a jeho úst.
2. Používá se vysoce kvalitní gel NURU, který nemá žádné kontraindikace k použití, nezpůsobuje alergické reakce a má příznivý účinek na pokožku.
3. Nové zkušenosti umožní nejen, že se rychle a kvalitativně zbaví stresu, ale také pocítí neobvyklý výbuch síly a vivacity v těle.
4. Díky komfortním pokojím našeho salonu bude klient schopen plně zažít nepopsatelné pocity maximálního blízkého spojení s našimi krásnými masérkami.

Výhody erotické masáže.
K dnešnímu dni existuje mnoho vynikajících způsobů, jak relaxovat, ale podle psychologického výzkumu je erotická masáž nejpříznivějším způsobem relaxace. Koneckonců, okamžitá síla erotické masáže ovlivňuje nejen sexuální citlivost mužů a žen, ale přináší mnohem více praktických dovedností, stejně jako potenciálních příležitostí.
Erotické dobrodružství očekávají spoustu různých programů, které vám určitě vyhovují. každý si bude moci zvolit, co absolutně chtějí získat od nadcházejících relaxačních procedur. Výhody erotické masáže mohou přenášet na dobu neurčitou, což je nejdůležitější, zákazníci, kteří požádali o dobrý odpočinek, pocit na nejvyšším místě emocionální výtahu, který umožňuje dobít všechny nové a nové výšky. 

Erotická masáž a emoční stav.
Takže sen o muži v jakýchkoli těžkých chvílích životních situacích je naprosto nezbytné dát do sladkého skutečnosti, jinak hrozí důvodné snížení tónu, který má vliv na významné aktuální události. A není to náhoda, protože vše závisí na specifické náladě a samozřejmě na přílivu vitality. Profesionální erotická masáž těla je opravdovým zájmem o vlastní emocionální stav, takže dávání masa erotickému programu odborníků je užitečné ze všech důvodů. Masáž má nejen hojivý účinek, ale také pomáhá dosáhnout harmonie v myšlenkách. 
19.07.2018 16:13
TOPlist